2020 STAJYER ADAYLARI İÇİN BİLGİLENDİRME

Covid-19 Salgınının günlük hayat ve çalışma hayatında zorunlu kıldığı değişiklikler hem bizim çalışma biçimlerimizi, hem de yükseköğrenim kurumlarının program ve pratiklerini önemli şekilde etkiledi. Öncelikle bu çerçevede henüz değerlendirme notunu iletemediğimiz stajyer adaylarından özür diliyoruz.

Bu yazıda (1) yeni başvuru yapacak stajyer adayları; (2) başvuru yapmış fakat henüz cevap alamamış adaylar; (3) başvuru yapmış ve olumlu yanıt almış adayların nasıl bir yol izlemeleri gerektiği ve bu sürecin Motto Mimarlık açısından nasıl yürütüleceği özetlenmiştir.

(1) YENİ BAŞVURU YAPACAK STAJYER ADAYLARI

Staj başvuruları için başvuru kabulü 29 Mayıs'a kadar devam edecektir. Bununla birlikte, planlanan stajyer kapasitesinin dolması durumunda başvurular önceden kapanabileceğinden başvurunuzu ertelememenizi öneriyoruz.

(2) BAŞVURU YAPMIŞ FAKAT HENÜZ CEVAP ALAMAMIŞ ADAYLAR

İçinde bulunduğumuz belirsizlik ve ofisin artan yoğunluğu sebebiyle bazı adayların başvurularını henüz cevaplayamadık. Başvurunuzun bize ulaştığına dair bir teyit e-postayı almadıysanız lütfen başvurunuzu tekrar iletin. Eğer teyit e-postasını aldıysanız, nisan ayının 3. haftası içerisinde başvuru değerlendirmeniz e-posta ile gönderilecektir. Her gün birbirinden heyecan verici portfolyolar alıyoruz, hepsinin hakkını vererek incelemek oldukça süre alıyor. İlginiz için çok teşekkürler!

(3) BAŞVURU YAPMIŞ VE OLUMLU YANIT ALMIŞ ADAYLAR

Staj tarihleriniz daha önce kesinleştirilmiş olsa bile, yükseköğretim kurumlarının program değişimi ihtimali göz önünde bulundurarak staj tarihlerinizde elimizden geldiğince esneklik sağlamaya çalışacağız. Bu süreçte bir de staj tarihleri ile ilgili kaygı duymanızı hiç istemiyoruz. Bu kapsamda uzaktan staj olasılıklarını da değerlendiriyoruz. Bu konuda varsa önerilerinizi de bize iletebilirsiniz.

Sağlıklı kalın!

© 2016 Motto Mimarlık // Motto Architecture

 

  • LinkedIn - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • Google+ - Black Circle